Kredyty firmowe Zielona Góra – bezpłatne porównanie

Szukasz finansowania dla swojej firmy ale nie wiesz którą ofertę wybrać? Skontaktuj się z nami, nasi Niezależni Eksperci ds. kredytów firmowych znajdą dla Ciebie najtańszą ofertę w Zielonej Górze!

Bezpłatne porównanie kredytów dla firm w Zielonej Górze – zazdwoń!

Telefon: +48 533 88 78 78


Kredyty firmowe Zielona Góra – bezpłatne porównanie zielonogórskich banków!
Kredyty firmowe Zielona Góra – bezpłatne porównanie zielonogórskich banków!

W dzisiejszych czasach coraz więcej przedsiębiorstw jest zobligowana do poszukiwania dodatkowych źródeł finansowania. Jest to działanie umotywowane wieloma czynnikami takimi jak poprawienie płynności finansowej, inwestycja czy też wydatki konsumpcyjne. Z tego też powodu w ofercie wielu banków oraz instytucji finansowych można znaleźć kredyt firmowy. Warto zatem wiedzieć czym on jest oraz dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta finansowego przy jego zaciąganiu.

Dlaczego warto udać się po kredyt firmowy do eksperta finansowego?

Przede wszystkim warto zapoznać się z pojęciem kredytu firmowego dla nowych jak i dla istniejących już działalności gospodarczych oraz jakie są jego rodzaje. W najprostszym rozumowaniu kredyt firmowy to nic innego jak jeden z rodzajów zadłużenia, które może być zaciągane wyłącznie na potrzeby działania lub rozwoju danej firmy. Oznacza to, iż takiego kredytu nie może wziąć inny podmiot jak np. osoba fizyczna i wydać pozyskane w ten sposób środki na dowolny cel. W bankowości wyróżnia się kilka rodzajów kredytów firmowych, do których zaliczają się:

  • Kredyt krótkoterminowy na rachunku bieżącym przedsiębiorstwa – jest to bardzo popularny i często wykorzystywany rodzaj kredytu firmowego na zaspokojenie nagłych lub niespodziewanych potrzeb finansowych przedsiębiorstwa. Zwykle jest on zaciągany na przykład w celu poprawienia płynności finansowej lub zrealizowania zakupu konsumpcyjnego jak środki czystości do przedsiębiorstwa.
  • Kredyt obrotowy – jest on przeznaczony na aktualne zadłużenie oraz zobowiązania danej firmy. Może on być udzielony w formie cyklicznych transz z nadaną kwotą lub jako linia kredytowa;
  • Kredyt inwestycyjny – jest to rodzaj kredytu firmowego, który jest przeznaczany na zakup inwestycyjny w danej firmie. Może być to inwestycja w aktywa trwałe jak nowa linia produkcyjna lub inny cel, który ma na celu poprawić efektywność produkcji w danym przedsiębiorstwie. Jest on udzielany maksymalnie na 60 miesięcy (w zależności od instytucji finansowej, do jakiej dany podmiot uda się po ten kredyt firmowy);
  • Kredyt hipoteczny dla firm – jest to rodzaj kredytu, który jest przyznawany wyłącznie na zakup np. hali produkcyjnej lub budynku dla administracji w danej firmie. Ze względu na to, iż jest to kredyt hipoteczny dla firm jest on udzielany na znacznie dłuższy okres czasu przy jednoczesnych preferencyjnych (i korzystniejszych) warunkach aniżeli inne rodzaje kredytu.

Ze względu na różne rodzaje kredytów firmowych właściciele przedsiębiorstw mogą niekiedy mieć kłopot z wybraniem adekwatnego do swoich potrzeb kredytu. Dlatego też warto zdawać sobie sprawę, iż dostępne są usługi naszych ekspertów kredytowych w Zielonej Górze, którzy chętnie pomogą w doborze adekwatnego kredytu firmowego w Zielonej Górze. Za skorzystaniem z pomocy jednego z naszych ekspertów finansowych przy wyborze kredytu firmowego przemawiają następujące argumenty:

  • możliwość porównania ofert w jednym miejscu – dzięki dostępności ofert praktycznie wszystkich banków i instytucji finansowych pod kątem kredytów firmowych mogą Państwo skorzystać z profesjonalnego doradztwa w tym zakresie. Nasi eksperci będą wówczas mogli przedstawić Państwu szczegóły dowolnej oferty czy też ranking najlepszych i tych mniej atrakcyjnych kredytów firmowych jak i instytucji finansowych. Dodatkowo nasi pośrednicy finansowi w zakresie kredytów gotówkowych mogą na miejscu pokazać jak wygląda całkowita spłata takiego kredytu przy użyciu kalkulatora kredytowego oraz jak mogą kształtować się raty;
  • wieloletnie doświadczenie – ze względu na dosyć długą współpracę z wieloma instytucjami finansowymi mogą Państwo być pewni, iż nasi eksperci kredytowi zaprezentują odpowiednią do potrzeb ofertę kredytu firmowego;
  • spotkanie bez zobowiązań – podejmując się współpracy przy wyborze odpowiedniego kredytu firmowego nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów na rzecz naszych brokerów. Dzięki temu takie spotkanie nie jest w żaden sposób wiążące.

Na podstawie powyższych argumentów można śmiało stwierdzić, że podejmując się współpracy z naszymi ekspertami finansowymi skorzystają Państwo z najlepszej oferty kredytu firmowego na rynku.

Kredyty firmowe Zielona Góra - bezpłatne porównanie
Kredyty firmowe Zielona Góra – bezpłatne porównanie ofert bankowych!

Kredyty hipoteczne dla firm w Zielonej Górze

Tak jak zostało to opisane powyżej jednym z rodzajów kredytu firmowego są kredyty hipoteczne. Jest to o tyle popularna forma kredytu dla przedsiębiorstw, iż jest przeznaczona wyłącznie dla firm na cele hipoteczne. Ogólna koncepcja zakłada, iż kredyt hipoteczny dla firmy ma na celu sfinansować np. budowę nowej hali produkcyjnej, nowych pomieszczeń dla pracowników czy też np. remont budynku administracji. Podobnie jak w przypadku kredytów hipotecznych dla osób fizycznych kredyt hipoteczny dla firm również ma w założeniu ten sam cel finansowy, jednak jest przeznaczony dla innego podmiotu.

Podobnie jak przy chęci zaciągnięcia innych rodzajów kredytu firmowego kredyt hipoteczny dla firm również powinien być omówiony wraz z ekspertem finansowym. W tym też celu warto skontaktować się i umówić na spotkanie z jednym z naszych ekspertów finansowych. Nasi pracownicy będą mogli wówczas dogłębnie zapoznać się z potrzebami finansowymi firmy, aktualna sytuacją finansową oraz przedstawić adekwatną ofertę skrojoną na miarę potrzeb przedsiębiorstwa.

Kredyty dla nowych firm – jak go uzyskać? Pomagamy!

Choć niektóre osoby mogą podawać w wątpliwość fakt istnienia na polskim rynku kredytów firmowych dla nowych przedsiębiorstw to takie produkty są jak najbardziej dostępne w Zielonej Górze. W standardowym ujęciu większość potencjalnych kredytobiorców uważa, iż może udać się po kredyt firmowy wyłącznie po prowadzeniu swojej działalności minimum przez 12 miesięcy. Warto jednak zdawać sobie sprawę, iż tego typu kredyty firmowe są przeznaczone również dla nowych przedsiębiorstw.

Należy jednak zdawać sobie sprawę, iż w przypadku kredytów firmowych dla nowych podmiotów na rynku zarówno oferta jak i warunki udzielenia przez instytucję finansową takiego kredytu są inne. Kredyty dla nowych firm z reguły różnią się np. maksymalną kwotą kredytu, jaką może udzielić bank, harmonogram oraz warunki spłaty czy też całkowite koszty kredytu. Takie podmioty, w rozumieniu instytucji finansowej, dopiero niedawno weszły na rynek, dlatego też ryzyko kredytowe w tym wypadku może być wyższe.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki przy chęci zaciągnięcia kredytu przez nową firmę również warto udać się do eksperta finansowego. Jeden z naszych niezależnych ekspertów finansowych będzie wówczas mógł zapoznać się z potrzebami finansowymi przedsiębiorstwa oraz ocenić w jakiej wysokości i na jak długo można rozłożyć spłatę danego kredytu. Będzie to rozwiązanie znacznie lepsze aniżeli udawanie się do wielu instytucji finansowych z osobna oraz zapoznawanie się z niezliczoną ilością ofert. Więcej szczegółów na temat samych kredytów firmowych jak i możliwość umówienia się na spotkanie informacyjne z jednym z naszych ekspertów finansowych.

Niezależni Eksperci Finansowi Zielona Góra

Telefon: +48 533 88 78 78


Kredyt inwestycyjny w Zielonej Górze – porównamy oferty banków!

W dzisiejszych czasach o kredyt inwestycyjny mogą starać się nawet przedsiębiorcy z krótkim stażem. O powodzeniu decyduje dokładne wypełnienie wniosku i przedstawienie szczegółowego planu inwestycyjnego. Jak zatem znaleźć idealny kredyt inwestycyjny, który nie obciąży nadmiernie jej budżetu? Każdy przedsiębiorca, który kiedykolwiek ubiegał się o przyznanie kredytu inwestycyjnego wie, że samodzielne poszukiwanie optymalnego dofinansowania potrafi zająć sporo czasu. Znacznie korzystniej jest powierzyć to zadanie wykwalifikowanemu ekspertowi finansowemu. Jego rolą jest ustalenie, jakiego rodzaju pożyczki potrzebujesz i przeprowadzenie profesjonalnego porównania kredytów. Nasi pośrednicy finansowi z Zielonej Góry pracują w oparciu o zaawansowany kalkulator kredytowy. Przed podpisaniem umowy poznasz dokładne koszty kredytu. Dotychczasowi klienci w zależności od wysokości kredytu zaoszczędzali na odsetkach od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych.