Leasing operacyjny - podobnie jak kredyt służy do finansowania inwestycji. Leasing jest korzystniejszy dla przedsiębiorcy ze względów podatkowych. To produkt skierowany dla Klientów, którzy planują zakup nowych lub używanych przedmiotów według Klasyfikacji Środków Trwałych. Przedmiotem leasingu operacyjnego mogą być:

• pojazdy,
• maszyny i urządzenia (w tym sprzęt medyczny),
• sprzęt biurowy.

Leasing operacyjny umożliwia zakup samochodów bez nadwyrężania budżetu przedsiębiorstwa. Opiera się na umowie cywilnoprawnej dwóch stron, w której leasingodawca przekazuje leasingobiorcy prawo do korzystania z rzeczy stanowiącej przedmiot finansowania na ustalony czas. W ramach umowy leasingodawca pobiera ustaloną opłatę zwaną ratą leasingową.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty leasingów w Zielonej Górze

Telefon: +48 533 88 78 78

 

Leasing operacyjny w Zielonej Górze - pomagamy bezpłatnie!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i planujesz zakup nowego środka transportu w ramach leasingu operacyjnego, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasze biuro znajduje się w Zielonej Górze zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania. Zobacz, co możemy dla ciebie zrobić i co zyskasz korzystając z naszych usług:

1. Pomożemy dobrać ofertę leasingową odpowiadającą Twoim możliwościom i potrzebom.
2. Wynegocjujemy konkurencyjne warunki finansowe.
3. Dopasujemy wysokość rat leasingowych oraz termin ich spłat do indywidualnych potrzeb.
4. Zaproponujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.
5. Zgromadzimy wszystkie niezbędne dokumenty i pomożemy w formalnościach.

Decydując się na nasze usługi w zakresie doradztwa finansowego przy leasingu operacyjnym otrzymasz:
• szybką decyzję,
• elastyczną formę finansowania samochodów firmowych bez wpłaty własnej,
• uproszczone procedury zawarcia umowy leasingowej,
• możliwość zaliczania rat leasingowych do kosztów uzyskania przychodu,
• dostęp do leasingu dla nowych firm.

Spotkanie z naszymi Doradcami Finansowymi jest bezpłatne i nie pobieramy prowizji za zawarcie umowy leasingowej.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który nie miał nigdy do czynienia z leasingiem i nie wiesz czy skorzystać z leasingu operacyjnego czy finansowego, skontaktuj się z naszym Doradcą Finansowym. Nasze biuro znajduje się w mieście Zielona Góra, ale możemy umówić się w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie. Nie trać czasu na szukanie odpowiedzi, co jest lepsze. Nasz Doradca Finansowy zrobi to za Ciebie i pomoże wybrać najlepszą ofertę leasingu operacyjnego, bądź finansowego w zależności, która opcja okaże się korzystniejsza.

Niezależni Eksperci Finansowi Zielona Góra
telefon:+48 533 88 78 78