Kredyt gotówkowy – w banku czy parabanku?

kredyt bankowy dla firm w internecie
Kredyt dla firmy w Internecie, czy to możliwe?
20 czerwca 2019
Porównanie kredytów w Zielonej Górze
Czy pozabankowe kredyty samochodowe pod zastaw są ryzykowne?
26 czerwca 2019

Lubuskie banki kuszą konkurencyjnym oprocentowaniem

Spoglądając na instytucje bankowe, które gości Zielona Góra, można dostrzec, iż oferują obecnie swoim klientom mnóstwo świetnych promocji oraz upustów. Czekają na klientów alternatywą są także kredyty internetowe. To bardzo wygodna oferta skierowana do osób, które chcą uzyskać wsparcie finansowe bez wychodzenia z domu. Kredyty bankowe mają wiele zalet, w szczególności ich plusem jest bezpieczeństwo oraz atrakcyjne oprocentowanie w porównaniu z ofertami pozabankowymi. Minusem natomiast są, zazwyczaj jednak, nieco bardziej skomplikowane formalności, w których jednak może pomóc profesjonalny doradca kredytowy.

Czy Parabanki zapewniają przystępne warunki?

W tych sytuacjach, gdy liczy się głównie uzyskanie pieniędzy praktycznie od ręki, dodatkowo jeszcze bez nadmiernych formalności, atrakcyjną alternatywą dla kredytów bankowych może się okazać również pożyczka pozabankowa. Zielona Góra jest siedziba kilku parabanków, więcej zaś oferuje swoje usługi przez Internet. Co do zasady pożyczają one pieniądze nawet, osobom, które uzyskały w bankach negatywne decyzje kredytowe.
 

Gdzie najlepiej porównać oferty kredytów gotówkowych w Zielonej Górze?

Czym lubuskie parabanki różnią się od banków?

Podstawową różnica jest wyjatkowo liberalna ocena zdolności kredytowej klienta. Gdy w banku kredyty gotówkowe staja się iluzją, na przykład z powodu obciążających wpisów w BIK czy nie satysfakcjonującej zdolności kredytowej, to parabank problem może zbagatelizować. Z jednej strony jest to korzystne dla klienta, z drugiej jednak tak liberalne traktowanie rodzi ryzyko popadnięcia w spiralę zadłużenia. Dlatego, jak zawsze w takich przypadkach, nasza sytuacje powinien ocenić niezależny doradca finansowy, pomoże on też porównac ofertę kedytową różnych instytucji.

Niezależni Eksperci Finansowi Zielona Góra
telefon: +48 533 88 78 78