Kredyt dla firmy w Internecie, czy to możliwe?

Kredyty firmowe Zielona Góra - bezpłatne porównanie
Wyjaśniamy: Kto może wnioskować o kredyt dla firm?
14 czerwca 2019
Oferta Ekspertów Finansowych
Kredyt gotówkowy – w banku czy parabanku?
23 czerwca 2019
W XXI wieku przez Internet przedsiębiorstwa są w stanie załatwiać bardzo wiele formalności. Wśród nich są także i te związane z kredytami firmowymi. Zielona Góra i jej placówki bankowe nie musi już być punktem odniesienia dla lubuskiego przedsiębiorcy. Kredyty internetowe od jakiegoś czasu cieszą się sporym powodzeniem, głównie za sprawa ich ogromnej wygody i oszczędności czasu.
 

Gdzie najlepiej porównać oferty banków w Zielonej Górze?

Dla kogo kredyt przez internet?

Kredyty internetowe zaciągać można zarówno w bankach, jak i w różnorakich instytucjach pozabankowych. W przypadku banku kredyt przez Internet dla firm jest dostępny głównie dla stałych klientów. Oznacza to, że lubuskie firmy muszą najczęściej posiadać odpowiednią historię kredytową w danym banku lub innego rodzaju gwarancje. Nie wystarczy tylko zalogować się do swojego serwisu transakcyjnego, aby sprawdzić przygotowaną ofertę i złożyć wniosek. Zazwyczaj, dla nowych klientów, konieczna będzie przynajmniej jedna telefoniczna lub osobista rozmowa z konsultantem. Ponadto w przypadku wyższych kwot konieczne może być przedstawienie zaświadczeń w jednej z placówek sieci danego banku pokrywającej województwo lubuskie. Szczegółowo kto może wnioskować o kredyt firmowy wyjaśniamy też na naszym blogu.

Czy lubuskie firmy mają alternatywę?

Drugim rozwiązaniem jest kredyt w parabanku, również dostępny przez Internet. Wszystkie formalności są załatwiane zazwyczaj znacznie szybciej niż w banku, ale i ryzyko jest większe. Dotyczy ono przede wszystkim konieczności bardzo dokładnego zapoznania się z umową kredytową w czym może pomóc doradca finansowy. Na szczęście Zielona Góra jest siedzibą wielu godnych zaufania biur, w tym i naszego w którym pomożemy Państwu ze wszystkimi formalnościami.

Niezależni Eksperci Finansowi Zielona Góra
telefon: +48 533 88 78 78