Zastanawiasz się nad kupnem samochodu? Nie wiesz jaki kredyt wybrać? Nasi Niezależni Eksperci Finansowi z Zielonej Góry porównają dla ciebie oferty banków zupełnie za darmo!

Bezpłatnie porównamy oferty kredytów samochodowych w Zielonej Górze

Telefon: +48 533 88 78 78

W momencie decydowania się na zakup nowego auta należy brać pod uwagę kilka ważnych czynników. Po pierwsze liczy się nasza umiejętność jazdy. Warto bowiem zdawać sobie sprawę, że kupno auta wprost z salonu dla osoby, która dopiero co zdała kurs prawa jazdy nie jest odpowiednim rozwiązaniem. Również należy brać pod uwagę kwestię finansową. Jak wiadomo zakup auta nowego z salonu wiąże się z dużym wydatkiem na którego nie stać wielu.

Dlatego też większość osób decyduje się na zakup auta z komisu, czy też auta używanego. Jednak wówczas należy brać pod uwagę kwestię bezpieczeństwa. Musimy bowiem mieć pewność, że samochód jest sprawny i nie zagraża bezpieczeństwu oraz życiu nam, pasażerom ale i innym uczestników ruchu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Zielonej Górze

Telefon: +48 533 88 78 78

Bezpłatne porównanie kredytów samochodowych w Zielonej Górze!

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do aut z całego świata dlatego też każdy zainteresowany może pozwolić sobie na kupno samochodu zarówno pochodzącego z nowej serii jak i auta które jeszcze kilka lat temu było popularne. Oczywiście w obu przypadkach ważna jest kwestia finansowa. Rzecz jasna samochody o których mowa są często drogie i w większości przypadków konieczne jest ubieganie się o potrzebny kredyt samochodowy. Wówczas można udać się do banku i starać się o uzyskanie tradycyjnego kredytu samochodowego, który następnie będzie przeznaczony na zakup upatrzonego przez nas auta.

Jednak w takich sytuacjach większość osób decyduje się na udanie do salonu i tam załatwia sprawy związane z uzyskaniem kredytu przeznaczonego tylko i wyłącznie na kupno auta. Wówczas kwota jaką uzyskany bezpośrednio będzie przeznaczona na samochód, w przeciwieństwie do kredytu gotówkowego gdzie jak wiadomo można ubiegać się o większa kwotę niż zakup auta i resztę sumy zostawić na inne wydatki.

Kredyt samochodowy czy gotówkowy? Co wybrać w tym roku w Zielonej Górze?

Należy jednak zdawać sobie sprawę, że decydując się na drugie rozwiązanie płacimy dużo więcej za uzyskany kredyt. Z kolei gdy decydujemy się na kredyt samochodowy mamy pewność, że rata będzie niższa i nie będziemy spłacać jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Jeżeli jednak my sami nie wiemy na jakie rozwiązanie się zdecydować warto udać się do wykwalifikowanych ekspertów finansowych. Takie właśnie osoby pracują w naszych oddziałach w całej Polsce m. in. w Zielonej Górze w dokładny sposób przedstawią nam różnice pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami. Dzięki temu dużo łatwiej będzie nam podjąć decyzje a tym samym zakupić auta z najnowszej serii bez uszczerbku na naszym domowym budżecie.

Niezależni Eksperci Finansowi Zielona Góra
telefon: +48 533 88 78 78