Leasing finansowy - podobnie jak kredyt służy do finansowania inwestycji, zarówno dla dużych spółek giełdowych, jak również małych przedsiębiorstw prywatnych. Jest udzielany dla Klientów, którzy planują nabyć nowe lub używane przedmioty według Klasyfikacji Środków Trwałych.

Przedmiotem leasingu finansowego mogą być:
• środki transportu,
• maszyny i urządzenia,
• sprzęt biurowy.

W leasingu finansowym przedmiot leasingu znajduje się w ewidencji środków trwałych leasingobiorcy i to on dokonuje odpisów amortyzacyjnych. Rata leasingowa składa się z części odsetkowej oraz kapitałowej. Część odsetkowa stanowi koszt uzyskania przychodu. Leasingodawca zachowuje prawa do przedmiotu przez cały okres trwania umowy leasingowej, natomiast korzystający ma gwarancję przeniesienia prawa własności przedmiotu leasingu po jej zakończeniu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty leasingów w Zielonej Górze

Telefon: +48 533 88 78 78

 

Bezpłatne porównanie ofert leasingów finansowych w Zielonej Górze!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i planujesz zakup nowych maszyn i urządzeń bądź nowego samochodu, koniecznie skontaktuj się z nam. Nasze biuro mieści się w Zielonej Górze, ale możemy udzielić rad przez telefon. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić i co zyskasz korzystając z naszego wsparcia:
1. Dobierzemy ofertę leasingową odpowiadającą Twoim możliwościom i potrzebom.
2. Wynegocjujemy konkurencyjne warunki finansowe.
3. Dopasujemy wysokość rat leasingowych oraz termin ich spłat do indywidualnych potrzeb.
4. Zaoferujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.
5. Gwarantujemy szybką decyzję i minimum formalności.

Decydując się na nasze usługi w zakresie doradztwa finansowego przy leasingu finansowym otrzymasz:
• szybką decyzję,
• uproszczone procedury zawarcia umowy leasingowej,
• dostęp do leasingu dla nowych firm,
• korzyści podatkowe,
• płynne finansowanie gwarantujące wzrost zdolności kredytowej,
• przeniesienie praw własnościowych po zakończeniu umowy leasingowej.

Spotkanie z naszymi Doradcami Finansowymi jest bezpłatne i nie pobieramy prowizji za zawarcie umowy leasingowej. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który nie miał nigdy do czynienia z umową leasingową i nie jesteś w stanie ocenić, która forma leasingu (finansowy, operacyjny) jest dla Ciebie korzystniejsza, rozwiej swoje wątpliwości w rozmowie z naszym Doradcą Finansowym.

Nasze biuro znajduje się w mieście Zielona Góra, ale możemy ustalić inne dogodne dla Ciebie miejsce spotkania oraz termin. Nie trać czasu na szukanie odpowiedzi co jest lepsze. Nasz Doradca Finansowy zrobi to za Ciebie. Dopasuje ofertę leasingową do potrzeb i oczekiwań Państwa firmy. Pomoże zdecydować, która opcja leasingu (finansowy, operacyjny) przyniesie większe korzyści finansowe.

Niezależni Eksperci Finansowi Zielona Góra
telefon: +48 533 88 78 78