Co zrobić by dostać większy kredyt?
Co zrobić by dostać większy kredyt?
2 grudnia 2019
Mieszkanie plus w Zielonej Górze- wady i zalety
Mieszkanie Plus w Zielonej Górze, informacje na 2021 rok
1 stycznia 2021
Doradca Finansowy Zielona Góra

Doradca Finansowy Zielona Góra

Masz problemy finansowe i nie możesz otrzymać kredytu? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest doradca finansowy (warto też dodać, że można zetknąć się z określeniem doradca kredytowy). Dobry doradca finansowy to gwarancja tego, że spłata kredytu nie będzie stanowić problemu. Zastanawiasz się nad tym, komu można zaufać? Niezależni Eksperci Finansowi są w stanie rozwiązać Twój problem. Niemniej pierwszy krok należy oczywiście do Ciebie — musisz obdarzyć nas zaufaniem.

Zanim jeszcze o naszej ofercie, warto zadać sobie pytanie, jaką osobę określa się mianem doradcy kredytowego?

Kim jest doradca finansowy?

Doradca finansowy to ktoś w rodzaju pośrednika między klientem a bankiem (bankiem, w którym dany klient chciałby uzyskać kredyt). Biorąc pod uwagę rygorystyczne procedury udzielania kredytów, praca doradcy kredytowego wydaje się bardzo potrzebna. W końcu odmowa udzielenia kredytu jest równoznaczna ze złożeniem kolejnego wniosku, ale już w innym banku. W zasadzie wystarczy zadać sobie pytanie, ile mam wolnego czasu? Nie ma co ukrywać, że brak czasu to problem, z którym stykamy się stosunkowo często i co za tym idzie, dobry doradca kredytowy może okazać się nieocenioną pomocą.

Doradca Finansowy Kredytowy
Doradca Finansowy Kredytowy czy Ekspert Finansowy?

Nasza oferta — czego można się spodziewać?

Chcesz wiedzieć, czego dokładnie dotyczy pomoc Niezależnych Ekspertów Finansowych? Obszarem działalności Niezależnych Ekspertów Finansowych jest sektor finansów osobistych, z kolei specjalizacja działalności to kredyt hipoteczny i leasing. Co jeszcze można znaleźć wśród propozycji? Częścią oferty są choćby produkty inwestycyjne towarzystw funduszy inwestycyjnych.

Jeśli chodzi o szczegóły, misja firmy to doradztwo, które jest zupełnie niezależne. Jak wiadomo, na rynku jest sporo propozycji, ale nie wszystko jest dla wszystkich. Niezależni Eksperci Finansowi z Zielonej Góry gwarantują Ci pomoc uwzględniającą Twoje potrzeby i oczekiwania. Dobro klientów zawsze jest ustawiane przez nas na pierwszym miejscu (do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie).
Niemniej można zaobserwować pewne podobieństwa podczas obsługi kolejnych klientów.

Weźmy sobie za przykład pierwsze spotkanie z klientem. Pierwsze spotkanie zawsze oznacza rozpoznanie potrzeb danej osoby. Co należy rozumieć poprzez rozpoznanie potrzeb? Nie chodzi tylko o rodzaj wsparcia finansowego i kwotę. Idąc do doradcy finansowego, trzeba przygotować się na wiele pytań. Doradca kredytowy powinien wiedzieć, dlaczego klient potrzebuje pieniędzy. Ważne jest też choćby to, czy rozpatruje się możliwość skorzystania z kredytów walutowych. Pierwsze spotkanie z klientem musi też wiązać się ze wstępną oceną sytuacji finansowej (pod uwagę bierze się choćby zabezpieczenie kredytu i raty do spłaty).

Ważne jest też to, że z oferowanej pomocy mogą skorzystać mieszkańcy całego kraju. Chcemy pomagać wszystkim tym, którzy mają problemy finansowe. Istotne jest też to, że czasami mówi się o sytuacjach bez wyjścia. Mówiąc wprost — czy takie sytuacje rzeczywiście mają miejsce? Niezależni Eksperci Finansowi udowadniają, że odpowiednie podejście do problemu pozwala znaleźć najlepsze wyjście.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat naszej firmy na portalach Facebook oraz Google Moja Firma.