Lokaty strukturyzowane

Oprócz tradycyjnych, wszystkim znanych lokat bankowych istnieją również tak zwane lokaty strukturyzowane, które są bardziej ryzykowne, ale dają też szansę na znacznie większy zysk. Ważne jest, aby wiedzieć, że na tego rodzaju lokatę składają się aż dwa instrumenty finansowe – większość kapitału jest lokowana bezpiecznie, a mniejsza część inwestowana w produkty większego ryzyka.
 

Jak działają lokaty strukturyzowane?

Można jednak znaleźć oferty, które dadzą Ci pewność, że kwota, która została złożona na lokacie na pewno nie zostanie uszczuplona. Ochrona zainwestowanego kapitału to dla wielu osób warunek konieczny do tego, aby zainteresować się jakąkolwiek inwestycją.

Istotne jest również określenie czasu trwania inwestycji oraz brak kosztów za przystąpienie do niej, a także za zarządzanie nią. Jeśli jesteś zdania, że lokaty strukturyzowane są dobrym sposobem na dywersyfikację portfela inwestycyjnego, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat możliwych zysków i potencjalnego ryzyka oraz zależy Ci na wymienionych wyżej warunkach, to zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie niezależnego doradztwa finansowego. Z przyjemnością wyjaśnimy Ci jak uniknąć sytuacji, w której traci się część zainwestowanego kapitału. Ponad to z naszymi umiejętnościami z łatwością znajdziemy rozwiązanie, dzięki któremu zarobisz więcej niż na tradycyjnej lokacie bankowej.

Niezależni Eksperci Finansowi Zielona Góra
telefon: +48 533 88 78 78